Terug

Dames 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Nathalie van Baardwijk
Coach Sylvia Lamkin
Aanvoerder Contactpersoon Dames 1
Aanvoerder Puck de Jong

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Capelle D1 Tempo '34 D1 12:45
DDHC D1 Tempo D1 12:45
Gilze-Rijen D1 Walcheren D1 12:45
Waddinxveen D1 Wateringse veld D1 12:30
Zevenbergen D1 Olympia D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo '34 D1 12 34 11 1 0
2 DDHC D1 12 26 8 2 2
3 Walcheren D1 12 24 8 0 4
4 Tempo D1 12 22 6 4 2
5 Capelle D1 13 20 6 2 5
6 Wateringse veld D1 11 18 6 0 5
7 Zevenbergen D1 12 11 3 2 7
8 Waddinxveen D1 12 10 3 1 8
9 Olympia D1 11 9 4 0 7
10 Gilze-Rijen D1 11 6 1 3 7
11 Evergreen D1 12 4 1 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt HC Walcheren D1 12:45 thuis - Veld 1
31 mrt Wateringse veld D1 13:00 uit
7 apr MHV Evergreen D1 n.n.b thuis - Veld 1
14 apr R.G.H.C. Tempo '34 D1 n.n.b uit
20 apr MHC Olympia D1 n.n.b thuis
12 mei HC Waddinxveen D1 n.n.b uit
19 mei HC Capelle D1 12:45 uit
26 mei DDHC D1 n.n.b thuis - Veld 1
2 jun Hockeyclub Zevenbergen D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Olympia D1 Gilze-Rijen D1 2-0
Zevenbergen D1 DDHC D1 0-2
Wateringse veld D1 Tempo '34 D1 1-2
Evergreen D1 Capelle D1 2-5
Tempo D1 Waddinxveen D1 3-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
DDHC D1 Olympia D1 5-2
Gilze-Rijen D1 Tempo D1 0-1
Tempo '34 D1 Evergreen D1 5-1
Capelle D1 Zevenbergen D1 2-0
Waddinxveen D1 Walcheren D1 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Tempo D1 DDHC D1 0-0
Walcheren D1 Gilze-Rijen D1 4-0
Wateringse veld D1 Waddinxveen D1 5-1
Olympia D1 Zevenbergen D1 0-3
Tempo '34 D1 Capelle D1 4-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Gilze-Rijen D1 Wateringse veld D1 0-3
Zevenbergen D1 Tempo D1 1-1
DDHC D1 Walcheren D1 3-2
Waddinxveen D1 Evergreen D1 6-0
Capelle D1 Olympia D1 3-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Tempo '34 D1 Waddinxveen D1 7-1
Tempo D1 Olympia D1 5-1
Walcheren D1 Zevenbergen D1 2-1
Evergreen D1 Gilze-Rijen D1 2-2
Wateringse veld D1 DDHC D1 2-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Capelle D1 Tempo D1 1-4
Gilze-Rijen D1 Tempo '34 D1 1-2
DDHC D1 Evergreen D1 2-1
Zevenbergen D1 Wateringse veld D1 0-5
Olympia D1 Walcheren D1 3-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Walcheren D1 Tempo D1 3-1
Evergreen D1 Zevenbergen D1 3-2
Waddinxveen D1 Capelle D1 4-5
Tempo '34 D1 DDHC D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Tempo D1 Wateringse veld D1 2-4
Olympia D1 Evergreen D1 3-1
Zevenbergen D1 Tempo '34 D1 1-3
Gilze-Rijen D1 Waddinxveen D1 4-2
Capelle D1 Walcheren D1 2-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Wateringse veld D1 Walcheren D1 2-3
Gilze-Rijen D1 Capelle D1 1-1
Waddinxveen D1 DDHC D1 0-3
Tempo '34 D1 Olympia D1 4-0
Evergreen D1 Tempo D1 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Zevenbergen D1 Waddinxveen D1 3-1
DDHC D1 Gilze-Rijen D1 4-1
Walcheren D1 Evergreen D1 8-1
Wateringse veld D1 Capelle D1 2-3
Tempo D1 Tempo '34 D1 0-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Gilze-Rijen D1 Zevenbergen D1 2-2
Waddinxveen D1 Olympia D1 4-2
Evergreen D1 Wateringse veld D1 3-8
Capelle D1 DDHC D1 4-4
Tempo '34 D1 Walcheren D1 2-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Wateringse veld D1 Olympia D1 8-1
ZONDAG 10 MAART 2019
DDHC D1 Zevenbergen D1 2-1
Waddinxveen D1 Tempo D1 2-2
Tempo '34 D1 Wateringse veld D1 8-0
Capelle D1 Evergreen D1 4-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Walcheren D1 Waddinxveen D1 4-0
Zevenbergen D1 Capelle D1 2-1
Tempo D1 Gilze-Rijen D1 3-0
Olympia D1 DDHC D1 1-0
Evergreen D1 Tempo '34 D1 0-4
DONDERDAG 21 MAART 2019
Walcheren D1 Capelle D1 9-2