Terug

MO16-B zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mike Musterd
Coach Joost Weterings
Trainer Anouk Aarts
Trainer Sylvia van Bedaf

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur MO16-4 Zundert MO16-1 12:00
Zundert MO16-1 Walcheren MO16-2 12:50
Etten-Leur MO16-4 Walcheren MO16-2 13:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Walcheren MO16-2 8 21 7 0 1
2 Olympia MO16-2 8 18 6 0 2
3 Zundert MO16-1 7 13 4 1 2
4 Zevenbergen MO16-2 8 9 3 0 5
5 Gilze-Rijen MO16-2 8 7 2 1 5
6 HSD MO16-2 5 7 2 1 2
7 Etten-Leur MO16-4 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Zundertse Hockeyclub MO16-1 18:10 uit
5 feb MHC Olympia MO16-2 17:20 thuis
11 feb HC Walcheren MO16-2 13:20 thuis
11 feb Hockeyclub Schouwen Duiveland MO16-2 14:10 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Olympia MO16-2 Walcheren MO16-2 (2-3)final
Walcheren MO16-2 Zevenbergen MO16-2 (4-1)final
Olympia MO16-2 Zevenbergen MO16-2 (3-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
HSD MO16-2 Olympia MO16-2 (1-5)final
Olympia MO16-2 Zundert MO16-1 (5-1)scheduled
HSD MO16-2 Zundert MO16-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Zevenbergen MO16-2 Gilze-Rijen MO16-2 (4-1)final
Walcheren MO16-2 Gilze-Rijen MO16-2 (5-2)final
Zevenbergen MO16-2 Walcheren MO16-2 (2-1)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Gilze-Rijen MO16-2 Etten-Leur MO16-4 (5-5)scheduled
HSD MO16-2 Etten-Leur MO16-4 (4-2)scheduled
Gilze-Rijen MO16-2 HSD MO16-2 (5-6)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Zundert MO16-1 Zevenbergen MO16-2 (5-4)final
Zevenbergen MO16-2 Etten-Leur MO16-4 (7-4)final
Zundert MO16-1 Etten-Leur MO16-4 (13-0)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Walcheren MO16-2 Etten-Leur MO16-4 (5-0)scheduled
Etten-Leur MO16-4 Olympia MO16-2 (1-7)scheduled
Walcheren MO16-2 Olympia MO16-2 (4-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Gilze-Rijen MO16-2 Zevenbergen MO16-2 (2-1)final
Zevenbergen MO16-2 Zundert MO16-1 (3-5)final
Gilze-Rijen MO16-2 Zundert MO16-1 (3-7)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Olympia MO16-2 Gilze-Rijen MO16-2 (3-1)final
Etten-Leur MO16-4 Gilze-Rijen MO16-2 (0-7)scheduled
Olympia MO16-2 Etten-Leur MO16-4 (9-3)scheduled
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Walcheren MO16-2 Zundert MO16-1 (4-3)final
Walcheren MO16-2 HSD MO16-2 (6-1)final